Πάμε σε link. Και να λάβουμε σοβαρά υπ' οψη ότι στο internet βρίσκουμε αυτο΄που αναζητούμε, θησαυρούς ή σκουπίδια. Να είμαστε λοιπόν προσεκτικοί. Στη σελίδα μας θα βρείτε τρόπο σύνδεσης και με 'επιλεγμένες' σελίδες. Καλή Τύχη.
www.intersalonika.gr Στον Όμιλο ΙΝΤΕΡΣΑΛΟΝΙΚΑ προσπαθούμε πάντα να «προσφέρουμε περισσότερα» και με τις πρωτοποριακές ασφαλίσεις και τις υψηλές υπηρεσίες μας καταφέρνουμε να καλύπτουμε τις διαρκώς αυξανόμενες ανάγκες των πελατών μας.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου